"Gabi" Sp. z o.o. jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w Polsce, zajmującym się od 1997 roku produkcją niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego.

Na dzień dzisiejszy "Gabi" Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem nowoczesnym pod względem organizacji produkcji oraz metod zarządzania. Prezentując efekty działań pokazuje, że spełnia wymagania rozwijającej się w kraju gospodarki rynkowej. Stawia czoło pojawiającym się wyzwaniom jakie niesie nowa rzeczywistość gospodarcza. Jest to tym cenniejsze, iż Spółka funkcjonuje tylko przy wykorzystaniu własnych środków finansowych bez inwestora strategicznego.

Produkcja oparta o nowoczesny park maszynowy i wysokie kwalifikacje załogi gwarantuje dobrą jakość wyrobów. Stanowimy zgrany zespół młodych i energicznych ludzi chętnych podjąć każde zadanie , które ma na celu podniesienie funkcjonalności i estetyki produktu.
Do produkcji używamy surowców i komponentów najwyższej jakości renomowanych koncernów. Produkowane przez nas artykuły posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Dążąc do ciągłej poprawy organizacji pracy i jakości wyrobów , dając wyraz trosce o dobro klienta oraz aby umocnić zaufanie odbiorców i ugruntować naszą opinię wiarygodnego partnera poważnie myślimy o wdrożeniu w zakładzie certyfikowanego systemu zapewnienia jakości, zgodnego z normą PN - ISO 9002

Posiadamy przestronną halą produkcyjną z dużym zapleczem magazynowym, zmodernizowany park maszynowy i własne środki transportu.

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo wszelkiego rodzaju produkty które na co dzień, mają zastosowanie w gospodarstwach domowych, dużych zakładach przemysłowych, małej i dużej gastronomii, hotelach i szpitalach.
Należą do nich wszelkiego rodzaju ścierki (do kurzu, podłogi, gąbczaste, uniwersalne), zmywaki, gąbki kuchenne i kąpielowe, druciaki, mopy, kije, rękawice, worki na śmieci. Ściereczki nasze charakteryzuje bardzo duża chłonność wody, miękkość i delikatność oraz odporność na najczęściej używane chemikalia i rozpuszczalniki.Dla Klienta zrobimy wszystko !

Zaufanie jakim obdarza nas Klient jest dla nas najważniejsze, a zdobywamy je poprzez jakość produktów, rzetelność dostaw, profesjonalną i miłą obsługę każdego Klienta.
A ponieważ zawsze mamy przygotowane wyroby w zapasie, zamówiony towar dostarczamy Klientowi choćby "na wczoraj" własnym niezawodnym transportem w myśl zasady: "just in time deliveries".
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ....
Produkt XXI wieku powstaje w wyniku współpracy kupującego i producenta.
Klient staje się współtwórcą tego, co nabywa - producent stara się sprostać jego oczekiwaniom.

Efektem wspólnego wysiłku jest wyrób na miarę nowego stulecia - nowoczesny, niepowtarzalny, indywidualny, idealnie trafiający w gusta i potrzeby jego użytkowników.
To właśnie dzięki takiej współpracy, nasze wyroby w znacznym stopniu ułatwiają prace porządkowe w gospodarstwach domowych, hotelach, szpitalach, zakładach przemysłowych, gastronomii.

Poprzez doskonałą jakość naszych artykułów, zdobywamy zaufanie coraz większego kręgu odbiorców w Polsce i za granicą. W 2002 roku w celu zwiększenia eksportu i wypromowaniu swojej marki, firma zamierza wziąć udział w największych targach w Niemczech oraz krajach WNP.

W przyszłości planujemy otwarcie kolejnych oddziałów, powiększenie zakresu produkcji oraz ciągłe poszerzanie asortymentu oferowanych przez nas produktów.

Zapraszając do współpracy, pragniemy zapewnić Państwa o możliwości ustalania indywidualnych cen na produkowane wyroby w zależności od ilości i formy płatności.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji

Prezes Zarządu       
Eugeniusz Jerzykowski   

Osiągnięcia firmy
  • 2013 Otwarcie ActivWest - Centrum Zdrowia, Urody i Rozrywki SPA&Wellness - jedyny tego typu obiekt w Polsce. Więcej na: www.activwest.pl
  • Trzecie miejsce w konkursie o medal "ZŁOTY KOD 1999" - przyznany przez Instytut Logistyki i Magazynowania - Centrum Kodów Kreskowych EAN Poland.
  • Koszaliński Produkt Roku 2000
  • Pomorski Produkt Roku 2001, w kategorii artykuły gospodarstwa domowego

 
  Designed by MegaNET